CEWOOD akustilised paneelid saavutasid Cradle to Cradle Certified® pronkssertifikaadi


CEWOOD on vastutustundlik ja tulevikku suunatud ettevõte. Cewoodi tehases toodetud paneelide loomulik kvaliteet on üks ettevõtte peamistest eesmärkidest. Seetõttu keskendub ettevõte intensiivselt tootmisprotsessile, tooraine hankimisele ja oma toodete elutsüklile. Kuna CEWOOD jätkab seatud eesmärkide saavutamist, on ettevõttele omistatud akustiliste paneelide tootesarja pronkssertifikaat “Cradle to Cradle Certified®”

Tootestandard “Cradle to Cradle Certified®” tähendab, et ettevõtte tooteid on hinnatud viies kategoorias: materjalide ohutus, materjalide taaskasutus, taastuvenergia, süsiniku tarbimine, veekontroll ja sotsiaalne vastutus. CEWOOD on selle range sertifitseerimismenetluse edukalt läbinud ja talle on antud pronkstaseme sertifikaat.
"Cradle to Cradle®" eesmärk on asendada lineaarne "hällist hauani" tootmispõhimõte — kus materjale raisatakse sageli ilma loodusvarasid pikaajaliselt säilitamata, — tootmispõhimõttega "hällist hällini", kus kõik tsüklid põhinevad jätkusuutlikkusele ja vastutusele keskkonna ees, toodete ohutu kasutamine ja võimalus neid elutsükli lõpus kvaliteetseks taaskasutamiseks taaskasutada

CEWOODi paneelid ei ole pelgalt tooted; fookuses on inimesed, nende vajadused ja vastutus maailma ees, milles me elame ja kus elavad meie lapsed. Oleme teadlikud oma vastutusest looduse ja materjalide jätkusuutlikkuse ees, mistõttu oleme kogu oma tootmistsüklit seda silmas pidades kohandanud. Meile on oluline, kuidas paneele toodetakse ja mis nendega kogu nende elutsükli jooksul toimub,” väidab CEWOODi juhatuse liige Ingars Ūdris.
CEWOOD on Läti ettevõte, mille tehas asub Jaunlaicenes ja mis toodab üle maailma laialdaselt kasutatavaid puitlaastupaneele. Paneelid sobivad eriti hästi lagede ja seinte viimistlemiseks, pakkudes mitmeid eeliseid: 100% looduslik päritolu, tõhus mürasummutus, parem akustiline mugavus ja sisekliima. See on kulutõhus lahendus lae- ja seinaviimistluseks, kiire ja lihtne paigaldada ning vastupidav. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu sellele, et paneelid sisaldaksid ainult 100% looduslikke kvaliteetseid komponente, mis on hangitud keskkonnasõbralikult ja on valmistatud ressursse ülimalt austades. Paneelid on valmistatud rohelist energiat kasutades sertifitseeritud puidust. Paneelid on hiljuti saanud kõik olulisemad sertifikaadid, sealhulgas "Cradle to Cradle sertifikaadi®". 

Cradle to Cradle sertifikaat® Cradle to Cradle on toodete innovatsiooni instituudi poolt registreeritud kaubamärk