CEWOOD sai metsavaldkonna aastaauhinna


Kuldkäbi auhind on iga-aastane metsavaldkonna kõrgeim tunnustus silmapaistavate tulemuste ja valdkonna heaks antud panuse eest. Teatame uhkusega, et Kuldkäbi auhinna uuendusliku ettevõtluse eest sai CEWOOD.

CEWOOD on Läti ettevõte, mille tehas asub Jaunlaicenes ja toodab maailmas ulatuslikult kasutatavaid puitlaastplaate. Need sobivad ideaalselt siseruumide lagede ja seinte viimistlemiseks ning pakuvad rea eeliseid: 100% looduslik päritolu, tõhus müra neeldumine, ruumide parem akustiline mugavus ja mikrokliima. See on lagede ja seinte viimistlemisel tasuvalt tõhus pikaealine lahendus, mida on lihtne paigaldada.

CEWOOD on juba asutamisest peale seadnud oma toodetele ranged kvaliteedinõuded ja on otsustanud toota need looduslikku päritolu materjalidest, tagades seega ohutuse inimeste tervisele. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu sellele, et plaadid koosneksid ainult 100% looduslikest, parima kvaliteediga koostisosadest, mis on saadud keskkonnahoidlikul viisil. Plaadid toodetakse PEFCi sertifitseeritud puitmaterjalist, kasutades roheenergiat.

Ettevõtte juht Ingars Ūdris: „Meile kui Läti ettevõttele on äärmiselt tähtis, et kasutame oma tootmises just Lätis kasvanud puid, mis on saadud vastutustundlikul viisil. Oma plaatide tootmisel anname Läti rohelisele kullale lisandväärtust, lõpptulemus ei ole saematerjal vaid ülikvaliteetsed plaadid, mis on saanud kõrge hinnangu rohkem kui 36 riigis üle maailma. Oleme tõesti uhked metsavaldkonna tunnustuse eest ja jätkame igas oma tootmisprotsessi etapis vastutustundlikku tegevust, kus uuenduslik ettevõtlus on üks prioriteetidest.“