CEWOOD akustinėms plokštėms suteiktas „Cradle to Cradle Certified®“ bronzos sertifikatas


CEWOOD – atsakingas ir į ateitį orientuotas verslas. Natūrali plokščių kokybė yra vienas iš svarbiausių bendrovės tikslų. Štai kodėl ji tiek daug dėmesio skiria gamybos procesui, žaliavų šaltiniams ir gaminių gyvavimo ciklui. Kadangi bendrovė CEWOOD ir toliau siekia užsibrėžtų tikslų, jai buvo suteiktas „Cradle to Cradle Certified®“ bronzos sertifikatas už akustinių plokščių asortimentą.

Gaminio standartas „Cradle to Cradle Certified®“ reiškia, kad bendrovės gaminiai buvo vertinami penkiose kategorijose: medžiagų saugos, pakartotinio medžiagų naudojimo, atsinaujinančiosios energijos ir anglies suvartojimo, vandens kontrolės ir socialinės atsakomybės. CEWOOD sėkmingai užbaigė griežtą sertifikavimo procedūrą ir gavo bronzinio lygio sertifikatą.


„Cradle to Cradle®“ siekia pakeisti linijinį gamybos principą „nuo lopšio iki kapo“, kuomet medžiagos eikvojamos neatsižvelgiant į ilgalaikį gamtos išteklių išsaugojimą, į gamybos principą „nuo lopšio iki lopšio“, kai visi ciklai grindžiami tvarumu ir atsakomybe už aplinką, saugiu gaminių naudojimu ir galimybe juos surinkti aukštos kokybės pakartotiniam panaudojimui jų gyvavimo ciklui besibaigiant.

„CEWOOD plokštės nėra vien gaminiai; svarbiausia – žmonės, jų poreikiai ir atsakomybė už pasaulį, kuriame gyvename ir kuriame gyvens mūsų vaikai. Suprantame, kad esame atsakingi už gamtą ir medžiagų tvarumą, todėl visą gamybos ciklą pritaikėme atsižvelgdami į šiuos aspektus. Mums rūpi, kaip plokštės gaminamos ir kas su jomis vyksta viso jų gyvavimo ciklo metu“, – teigia CEWOOD valdybos narys Ingars Ūdris.

CEWOOD – Latvijos bendrovė, turinti gamyklą Jaunlaicenėje, kur gaminamos medienos drožlių plokštės, plačiai naudojamos visame pasaulyje. Plokštės ypač tinka lubų ir sienų apdailai, nes turi keletą privalumų: yra 100 % natūralios kilmės, veiksmingai sugeria triukšmą, gerina akustinį komfortą bei patalpų mikroklimatą. Tai ekonomiškas lubų ir sienų apdailos sprendimas, kuris yra patvarus ir greitai bei lengvai montuojamas. Bendrovė siekia užtikrinti, kad plokštes sudarytų tik 100 % natūralūs, aukštos kokybės komponentai, išgaunami aplinkai nekenksmingu būdu ir gaminami tausojant išteklius. Plokštės gaminamos iš sertifikuotos medienos, naudojant žaliąją energiją. Plokštėms suteikti visi svarbiausi sertifikatai, įskaitant neseniai gautą „Cradle to Cradle Certified®“.
   
„Cradle to Cradle Certified®“ yra registruotas „Cradle to Cradle“ produktų inovacijų instituto prekių ženklas.