CEWOOD apdovanojamas Miškų pramonės metiniu apdovanojimu


Metinis „Auksinio pušies kankorėžio“ (latviškai “Zelta čiekurs”) apdovanojimas – aukščiausio lygio pripažinimas už reikšmingus pasiekimus ir indėlį į miškininkystės sektorių Latvijoje. Apdovanojimai vyksta bendradarbiaujant su Latvijos Žemės ūkio ministerija. Didžiuojamės ir pranešame, kad CEWOOD metinį „Auksinio pušies kankorėžio“ apdovanojimą pelnė nominacijoje „ Už inovatyvią verslininkystę“.

CEWOOD – Latvijos įmonė, kurios gamykla įsikūrusi Jaunlaicenėje, ir kuri gamina visame pasaulyje plačiai naudojamas medienos vilnos plokštes. Šios plokštės puikiai tinka lubų ir sienų dekoravimui bei suteikia daugybę privalumų: 100 % natūrali sudėtis, efektyvi triukšmo sugertis, geresnis patalpos akustinis komfortas ir mikroklimatas. Tai ekonomiškas, patvarus lubų ir sienų sprendimas, kurį lengva sumontuoti.

Nuo pat įkūrimo pradžios CEWOOD nustatė aukštus kokybės standartus savo produktams, pasirinko gamybą iš natūralių medžiagų, tokiu būdu garantuodama saugumą žmogaus sveikatai. Įmonė skiria didžiulį dėmesį faktui, kad plokštės sudarytos tik iš 100 % natūralių, aukščiausios kokybės ingredientų, kurie apdorojami aplinkai draugišku būdu. Plokštės gaminamos iš PEFC sertifikuotos medienos, naudojant žaliąją energiją.

Generalinis direktorius Ingars Ūdris: „Mums – Latvijos įmonei – be galo svarbu savo gamybai naudoti Latvijoje užaugusius medžius, kurie buvo apdorojami atsakingai. Gamindami plokštes prisidedame prie Latvijos žaliojo aukso vertės. Galutinis produktas – ne pjautinė mediena, o aukščiausios kokybės plokštės, kurios labai palankiai vertinamos daugiau nei 36 valstybėse visame pasaulyje. Tikrai didžiuojamės tuo pripažinimu, kurį mums suteikė miškininkystės pramonė; ir toliau elgsimės atsakingai kiekviename savo gamybos proceso etape, kur inovatyvi verslininkystė yra vienas prioritetų.“